Událostní zápisek 2

14. ledna 2012 v 13:06 | Guizmo |  Žiju
Možná jsem čekala, že když napíšu, že doufám že další týdnu budou normální, normální nebudou, protože to napíšu. Tím pádem jsem vlastně doufala, že normální nebudou, tedy normální být měly!

Nebudou -_-

V sobotu jsem si všimla, opravdu čirou náhodou, že fotografia.blog.cz obnovila přihlašování, jelikož jsem člověk který si všechno desetkrát rozmyslí, posledně jsem tam chodila a každý den se přemlovuala k tomu se tam přihlásit a stalo se co se stát mělo, zastavili přihlašování... tadadá, konec zvonec. =D Takže, jsem se přihlásila dřív než jsem se stihla přemluvit k tomu to neudělat.

Neděle bude pravděpodobně dnem, který budu tak za rok proklínat, protože... už mi došly kočky. =O Ne nedošly, koek mám pořát dost, ale z nějakého důvodu, vždycky když nějakou novou potkám, nemám foťák. Že jsem to přesně čekala? Jo.

V pondělí... to snad ani nemůžu napsat. Stala se šílená věc, úplně to nejšílenější co jsem mohla udělat. To, že jsem se do AK přihlásila, byla jakási recese, to nepopírám, ale přihlásit se tam uprostřed hodiny a ještě jim tamk napsat: Nashle za tři roky! Řekněte mi, že sem to neudělala -_-

Úterý... bylo normální, do té doby, než jsem zjistila, že naše nová spolubydlící... se vrátila. Čekala jsem, že bude jen neustále telefonovat, jsem tolerantní člověk, to ne že ne, bez psiny.
Ale aby na vedlejší posteli, nějaká s prominutím nechutná slečna, provozovala sex po telefonu a líbala se s obrazovkou...

To je prosím na mě opravdu moc!

Ve středu jsem zjistila, že dvě slečny co znám, se kterými jsem vedla podivný rozhovor, už tu neměly být. Je to zvláštní, když pak koukáte na lidi co hrají přehazovanou a křičí po sobě, že vlastně už jich tu spoustu nemělo být. Vždyť v jiné dimenzi já taky nejsem, jednou si zjistím jak se ta gynekoložka co mámě nepředepsala antikoncepci jmenuje, zajedu tam a dám jí bonboniéru, ale musím tajně, aby to máma nezjistila.

Ve čtvrtek jsem zjistila, že žabomyší války jsou v kurzu. Ale skutečně, bezesrandy.

Pátek... je vražedný den - Myslela jsem, že týden do té doby byl, až na pár vyjímek normální Mejlka pane!
Byl nejšílenější ze všeho! Málem jsem po cestě do školy vydejchala plíce navíc -
hlavně se pro příště ujistím, že mám nabíječku an notebook v tašce!!!

Už ani nedoufám v to, že příští týden bude normální, protože, hhhmm nebude. =D Když už sem ta lolitka =D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama