Kecání a pan Gustík

3. června 2012 v 12:21 | Guizmo Mallarmé |  Fotografie
Hrozně nesnáším chaotické blogy, bohužel však jediný blog, který hodnotím jako chaotický, je ten můj.
Mám ve všem bordel, jediné věci které přidávám jsou pozměněné staré kresby a malby. Momentálně jsem dostala objednané knihy o zátiší, portrétování a kresbě lidí, takže budu studovat z tenoučkých knížeček. Jenže.. zase nemám skicák, blok... nebo jinou věc do které by to šlo, všechny bílé pastelky mám zpřelámané, takže jsem zase na suchu.
V anylinkách se mi ztratila růžová, nevím jak sehnat akvarely, nebo podobné vymoženosti.
Budu muset zase do papírnictví narvat s někým kdo tomu rozumí.
Koho takového jenom znám?

Takže, rvu si do tašky tablet a prdím na nějaké barvičky =D
Co jsem to za člověka co si v budoucnu chce přidak ke jénu označení umělec, když kdykoli vlezu do papírnictví tak sem ztracená jak Alenka a nejsem schopná najít vůbec nic.
Jo jedinou věc bych tam spolehlivě našla... desetistěnky -__-

Mimochodem, dávejte si pozor na lišky, neustále mě sledují lišky. Už jsem si zvykla, že mne pozorují srnky a páchají na mne šokové atentáty, ale lišky jsou v tom nově. Jde sice o menší zvířátko, zase ale vydává poměrně nebezpečný zvuk a vypadá jako přerostlý pan Gustík.

Jestli nevíte kdo je pan Gustík, tak vám ho sem z fotogalerie švihnu.
Pan Gustík je elegán, ale lišce je podobný! 


Komentáře

1 Livien Livien | Web | 3. června 2012 v 15:04 | Reagovat

Buď v klidu, já jsem marná úplně ve všech obchodech. Nejvtipnější je to ovšem určitě ráno, když jdu nakoupit, zapomenu čočky i brýle a tak ti tak jako po tom obchodě marně chodím a snažím se zaostřit, což dříve či později (absolutně nechápu proč) vzbudí podezření a mám za sebou půlku všech pracovníků, co tam jen jsou. Asi abych něco neukradla nebo nevim. :/ :D Každopádně to netrvalo dlouho a mám z nákupů neskutečnou hrůzu. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama