rozkopu

25. června 2012 v 23:08 | Guizmo Mallarmé |  Píše
Začínám být vzteky bez sebe když vidím co všechno tady na blogu jsem schopná během několika málo dní sepsat za neskutečné šílenosti. Rozkopala bych to, kdybych mohla, fakt mě to štve. Založila jsem si další blog a na něm jsem zlá, ale pořád je to málo. Pořád se prezentuji jako nějaká rozněžnělá pipina, ale důvod k tomu nemám.
Jsem zlá, zlá, zlá a zlá a na svůj hnusnej odpornej blog si budu psát co budu chtít a je mi vlastně úplně jedno co si o mě budou lidi myslet, k čemu mi to vlastně všechno je, pořád se ohlížet jestli náhodou...

Hlavně bývám opravdu skvěle nasraná když vidím svoje fotky na facebooku, velmi a velmi. Jsem schopná nahlásit svou kamarádku kvůli fotce u který mi nefunguje odznačení, jsem schopna ji kvůli tomu i bloknout.
Začínám zjišťovat, že rozdíl mezi reálnou a internetovou společností, je propastný. Skutečně, lidi co jsou na netu fajn, bych v reálu pravděpodobně ubila k smrti a naopak, naopak je to ještě horší.
Mám chuť stírat kamarádky za statusy, být na ně sprostá, protože píšou neskutečné kokotiny a prasárny, mám chuť je normálně a bez otázek smazat z přátel a přitom je ve škole obírám o svačiny, řeším s nima normální záležitosti s naprostým klidem, děláme spolu hovadiny, ale jejich počítač bych prohodila oknem za to co píšou a dělaj na netu.
Zvláštní je, že podle toho jak ten člověk na netu píše, poznáte co vlastně na tom internetu převážně dělá.
Většina lidí, co se věnuje forům, blogům (na trochu vyšší úrovni) , OPR v psané formě, nebo nějakou jinou komunikací, ke které je nutné přemýšlet, jsou schopni vám psát velmi příjemně, normálně a jde to číst.
Kdežto lidé, kteří tráví čas psaním na facebooku, posloucháním písniček a stahováním filmů či her, vlastně vůbec nechápou proč by měli psát, když už jen podle pravopisu, ale hlavně normálně...
Je to samozřejmě extrémě subjektivní záležitost, ale prostě mě to štve, jaká infantilita a naprostá ignorace jakékoli střídmosti na těch facebookových statusech, nebo nedejbože komentářích... je.
Slova s miliokrát opakovaným posledním písmenem, doplněná o milion smajlíků... to mě točí.

Točí mě všechno.

Rozkopu vám xicht

Hezký večer přeju.
PS: Nečetla jsem to po sobě, nevím jestli to dává smysl, ale prostě jsem psala
 


Komentáře

1 Voldy,Miška,Slim,Eruvië Voldy,Miška,Slim,Eruvië | 26. června 2012 v 17:58 | Reagovat

s tím facebookem jsi mě vyděsila :P mě si prosim tě neblokuj !!! jak bych tě pak mohla označovat na fotkach ;)

2 Guizmo Guizmo | Web | 26. června 2012 v 18:31 | Reagovat

[1]: O co mi asi jde =D

3 Livien Livien | Web | 27. června 2012 v 1:39 | Reagovat

Jednu dobu mě taky dost věcí točilo, pak jsem si řekla, že nechci umřít na infarkt už v tak nízkém věku a nějakým nejasným způsobem jsem se nad to povznesla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama