Co?

2. září 2012 v 22:19 | Guizmo Mallarmé |  Píše
Lámou se ve mě vlny, když přemýšlím kdo vlastně jsem, jaká duše ve mě vládne, chvám se každý den jinak, každý den jsem někdo jiný, každý den mám v sobě někoho jiného. Jak je to jen možné? Jak je možné cítit se každý den, jako jiný člověk, tvor...

Jednou jsem jako Alenka v říši divů, podruhé si připadám jako Rockový zpěvák, někdy jako David Bowie, někdy si připadám jako fanynka anime, někdy jako žena v domácnosti, někdy...
Vždy se chovám jinak, cítím se jinak, vždy za to může, obrázek, věta, kniha, hudba, film... je to náročné, nemohu si psát deníky, napíšu jednu stránku a deník se mi nelíbí, přestanu ho psát, protože změním kabát, nebo ponožky, nebo co to vlastně je.
Je to snad nějaká forma empatie? Nebo nějaká krize osobnosti?
Proč to vlastně moje mysl dělá? Cítím se, že jsem stále stejná, ale mám pořád jiné názory, každý den bych si dělala jiný design na blogu, kdyby to nebylo tak náročné na kreativitu, chodila bych každý den jinak oblečená... mám skrytou touhu neustále někoho napodobovat, nechci to dělat, ale pak mne těší ten pocit, že jsem tím člověkem kterého obdivuji, třeba na okamžik.

Fascinující, připadám si jako bych byla sama sobě psychologem, jako šílenec co se potřebuje vypovídat a mluví sám se sebou, sedí v polstrované pohovce, ale vlastně si i zapisuje co se děje v mozku klienta.

Budu teď pravděpodobně delší dobu nez internetu, není v mých silách zprovoznit tu věc, která je důležitá k bezdrátovému připojení. Takže na intru bez možnosti připojit se na wifi asi budu mít možnost se učit, nebo si psát poznámky, které vám možná ukáži. Ne, budu je psát proto abych vám je ukázala, na to jsem příliž zahleděná do vlastní touhy stát se osobou, kterou je možno obdivovat, sranda je... že není za co. Měla bych si stahnout nějaké obrázky, abych měla do kreslit. Nebo bude lepší udělat si ten komix co jsem chtěla?

Co je vlastně teď to dobré...?
 


Komentáře

1 Livien Livien | E-mail | Web | 4. září 2012 v 22:13 | Reagovat

Kdoví...také jsem taková roztříštěná osobnost.

2 Lina Lina | Web | 7. září 2012 v 19:26 | Reagovat

Připadá mi, jako bych to před chvílí napsala já. Momentálně jsem úplně na dně se sebou samotnou..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama