Hromadím

27. září 2012 v 22:00 | Guizmo Mallarmé |  Malby
I stalo se, že z občasného koníčku vznikla záliba, kterou dokáže ocenit jenom papá s rybářskou výbavou na ryby za desítky tisíc. On totiž potřebuje všechno co vidí =D To já ne, já si vždycky vyberu barcičky předem, nebo nějaké dostanu, neskutečnou spotřebu papírů ovšem jen tak nepřehlédnu. Nedávno jsem uklízela bordýleček který vždy po malování hodím doprostřed pokoje, dala jsem to pěkně na hromadu a ta hromadá má k dnešku 8,5 cm, když uvážím že papír má tak 1 mm ... tak jsem to asi překoníčkovala.

K tomu mám roli A1, sedum plátýnek trojúhelníkových, 2 A4kových a dvě laminátové desky a asi 2x2 baličáku. Hahá...

Jsem normálně sysel, ani už nevím co všechno mám, ale hlavně že mám zlatou akrylku za 50 kč -_-
To je mi ale koníček...
Pořád to nemá na ten minicirkusovej stan za 4,500 =D co si koupil papánek na ryby. trvá asi půl hodiny to jenom rozložit.


 


Komentáře

1 Houp Houp | Web | 28. září 2012 v 12:52 | Reagovat

Krásné dvě fotky sbírky. Já musela vyklidit půlku jedné skříně abych tam všechny ty své věci nandala ale i tak mám vše roztahané po pokoji a teď i ve školním ateliéru. Taky mám spoustu věcí, všude samé papíry, ale děsně to žeru. A čas od času miluji, když se tím vším můžu prohrabat :-D Ráda se prohrabuju i ve své tvorbě, ohmatávám si čtvrtky a přemýšlím, co jsem udělala dobře a co špatně. :-) A tobě gratuluji k přijetí do AK, mě přijali před tebou :-) Jsem tady poprvé, ale ne naposled. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama